fbpx

ATA GYM

AKCE členství 3+1 měsíc zdarma!

Domluvte si již teď osobní lekci s trenérem skrze nezávaznou konzultaci prostřednictvím tlačítka "Konzultace". Nejlepší čas pro to udělat změnu je právě teď!

Nadupaný seminář ,,Silová symbióza: Vzpírání, vlastní váha a stojky” už 15.6. u nás v ATA GYM pod vedením Petra Mutinského a Martina Šebka ! Přihlašte se ZDE !

Stojka & flexibilita (Prague Handstand School)

Jedinečná spolupráce ATA GYM & školy stojek PragueHandstandSchool. Kurz Stojek & flexibility je zaměřen jak pro úplné začátečníky, tak pro středně pokročilé. Začněte svou cestu k naučení stání na rukách! Kurz je veden dle pečlivého programmingu metodiky školy PragueHandstand a zaštítěná profesionálním performerem a učitelem stojek Janem Jirákem. Posuňte svou stojku díky jedinečné metodice mnohem dále než se vám kdy snilo.

Cena za kurz o 4 lekcích - 1600,- (začátek 4. června 2024 & závěr 25. června)
Cena za kurz o 8 lekcích - 3000,- (začátek 2. července 2024 & závěr 23. července)

Termíny lekcí:
červen: 4.6., 11.6., 18.6., 25.6.
červenec: 2.7., 9.7., 16.7., 23.7.

ZAMĚŘENÍ LEKCE

FLEXIBILITA

Protahování tak, aby klouby nebyly pouze volné, ale také pevné a zdravé

BALANC

Naučte se balancovat v prostoru a překonávat zprvu neřešitelné překážky

KOORDINACE

Efektivně propojte svalové řetězce a využijte sílu celého těla

SÍLA

Vybudujte svaly o kterých jste ani nevěděli, že je máte

O trenérovi

Petr Mutinský

Petr je ATA GYM hlavní trenér se zaměřením na kalistheniku, flexibilitu a stojky. Neustále se vzdělává v oblasti posilování s vlastní vahou, ale také v oblasti mindset koučinku. Mimo posilovnu studuje magisterský obor psychologie.

O lekci

Kurz stojky a flexibility je zaměřen na naučení se stojek od těch nejzákladnějších inverzí až po pokročilé. Díky jedinečné metodice PragueHandstand se může stojku naučit opravdu každý. Během kurzu se kromě balancování naučíte i novým cvikům a celé tělo komplexně protáhnete a posílíte.