fbpx

ATA GYM

Rezervujte si na recepci konzultaci s profesionálním výživovým poradcem dne 7.12. nebo přes tlačítko "Rezervace" a kolonku "AKCE"

Domluvte si již teď osobní lekci s trenérem skrze tlačítko "konzultace" a začněte na sobě pracovat ještě před koncem roku!

ATA CAFÉ

KAVÁRNA S POSEZENÍM
PROTEIN SMOOTHIES & COFFEE
PRE-WORKOUT & POST-WORKOUT MEALS
KOMPLETNÍ SUPPLEMENTACE PRO TRÉNINK

RECEPCE

Učiňte první krok a poznejte atmosféru naší akademie. Na recepci se vám pověnují milí a přátelští recepční, kteří vám rádi odpovíme na jakékoliv vaše dotazy ohledně naší nabídky služeb či pokrmů.

BAR S OBSLUHOU

Rádi byste si dali svačinu, lehkou snídani či podpořili supplementací nebo protein smoothiem svůj trénink? Ať už se jedná o protein, kreatin, elektrolyty, hořčík nebo matchu, kávu či čaj, určitě si vyberete to pravé pro vás.

POSEZENÍ

Chcete si odpočinout po tréninku, odeslat pár e-mailů nebo si jen vychutnávat zdravé pokrmy či lahodnou kávu? Posaďte se u nás a nasávejte atmosféru tvůrčího prostředí, komunity, kde lidé pracují na lepším já společně.

Výživa nejen jako palivo, ale i chutné zpestření dne.

Výživa by nás měla vyživovat, nejen fyzicky, ale i psychicky. Měla by být zdrojem energie, který nás podporuje v pro nás důležitých činnostech a pomáhat nám se celkově cítit lépe.